Zachęcamy Państwa do rejestracji w Strefie Obsługi Klienta myTUI. Dzięki niej uzyskają Państwo informacje związane z zakupionym wyjazdem - między innymi: obowiązujące limity bagażowe, godziny odlotu i przylotu, status dokumentów podróży, możliwość wysłania prośby o wystawienie faktury za Państwa wyjazd oraz informacje o możliwych rezerwacjach usług dodatkowych takich jak miejsca w samolocie, wypożyczenie samochodu.

Wpisując adres: https://my.tui.pl/rejestracja.html będzie można przeprowadzić proces rejestracji do systemu myTUI.

Poniżej przedstawiamy instrukcję jak należy to zrobić w kilku prostych krokach:
Krok 1
W polu Nr rezerwacji należy wpisać numer rezerwacji założonej w TUI oraz adres mailowy, który został podany poczas zakupu (te dane można sprawdzić w umowie o świadczenie usług turystycznych).
Krok 2
Następnie należy zaznaczyć przycisk "zarejestruj". Na adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny, który będzie aktywny przez 24 godziny od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji (w przypadku kiedy link nie zostanie użyty w ciągu 24 godzin należy dokonać ponownej rejestracji).
Krok 3
Po kliknięciu lub skopiowaniu do przeglądarki przesłanego linku, należy ustanowić hasło, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do systemu.
Krok 4
Po ustanowieniu hasła, na adres mailowy zostanie wysłane potwierdzenie aktywacji Twojego konta. Po otrzymaniu potwierdzenia, należy zalogować się do systemu za pomocą adresu: https://my.tui.pl/logowanie.html

Wpisujemy adres e-mail, na który dokonaliśmy rejestracji oraz hasło, które zostało przypisane do konta.Po lewej stronie na pomarańczowym tle widoczny jest numer Państwa rezerwacji.

Dziękujemy za dokonanie kolejnego wyjazdu z nami. Życzymy udanych wakacji!